Bericht van Ben Rigter secretaris TTV Amstelveen.
Dit bericht is op 11 december nog aangepast voor zover het over de woensdagen ging:
Vanwege een groep voetballers die nog voor ons de zaal huren kunnen we met de 1e training niet eerder starten dan 18:15; hierdoor schuift het gehele woensdag schema een kwartiertje op. Begin volgend jaar wordt het schema aangepast wat zal afhangen niet alleen van de animo voor een 3e training door onze selectietrainer, maar ook van ons klemmende verzoek aan Amstelveen Sport de zaal op woensdag eerder aan ons te verhuren door de voetballers een alternatieve locatie te bieden.
Beste clubleden.
Het is bijna weer kerst en nieuwjaar.
Bijgaand het gewijzigde schema van openstelling.
Algemeen
Op de volgende dagen is de zaal gesloten, op deze dagen is er dus geen training/vrijspelen:
Dinsdag 24 December
Woensdag 25 December
Donderdag 26 December
Dinsdag 31 December
Woensdag 1 Januari
Jeugdtrainingen maandag (16:30 – 19:30) en donderdag (17:00 – 20:00)
De laatste jeugdtraining van dit jaar is op donderdag 12 december. De 1e training in 2025 is op maandag 6 januari.
Selectietrainingen op woensdag jeugd (18:15 – 19:15) en senioren (19:15 – 20:15)
De laatste selectietraining van dit jaar is op 18 december. De 1e training in 2025 is op 8 januari, qua tijden is er dan waarschijnlijk een andere indeling.
Woensdag voor alle senior competitiespelers training (20:15 – 21:15) met vrijspelen (21:15 – 22:00)
De laatste training en vrij spelen van dit jaar is op 18 december. Zoals hierboven al gemeld krijgt de woensdag dan een andere indeling.
NB
Voor alle duidelijkheid de 55+ club speelt dus ook gewoon door op de maandagen en vrijdagen!
En op 18 december is er weer een klaverjas avond (aanvang 20:00). Geef je z.s.m. op bij Gerard (gerardvanb55@hotmail.com) als je mee wil doen.
Namens het bestuur alvast prettige feestdagen en een goed 2025!